Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Шнурки для взуття Kaps вощені тонкі, 45, brown

В наявності
Артикул: 13027
66 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Колір
red
Схожа модель
black brown navy
Схожа модель
beige
Схожа модель
azure
Схожа модель
purple
Схожа модель
maroon
Схожа модель
olive
Схожа модель
cognac
Схожа модель
light-gray
Схожа модель
orange
Схожа модель
Довжина шнурків (см)
Замовити швидко
Опис

Шнурки для взуття Kaps вощені тонкі, виготовлені з 100%-вої бавовни. Завдяки обробкою воском, такий тип шнурків довго зберігає приємний вигляд, навіть під час снігу та дощу.

Вощені тонкі шнурки носять з повсякденним, спортивним і вихідним взуттям, якому вони надають додатковий лоск (блищать). Ви зможете поєднувати їх зі взуттям різної стилістики, адже дані аксесуари представлені 9 кольорами, у різній довжині. Довговічні і міцні.

Kaps - кращі шнурки для вашого улюбленого взуття!

Шнурки у великому і різноманітному асортименті від Kaps - це аксесуари, які поєднують в собі 24 роки досвіду на європейському ринку, співпрацю з командою талановитих дизайнерів та інженерів, роботу з якісними матеріалами. Продукти цього виробника високо оцінюють європейські користувачі, їх рекомендують взуттєві майстри.

Шнурки Kaps виготовлені з міцних бавовняних волокон. Ці аксесуари стануть хорошим вибором для будь-якого гардеробу. На Babyfoot легко знайти шнурки різної довжини, товщини і розмірів. Бавовняні, шкіряні, силіконові, вощені - ви можете купити шнурки для будь-якого виду взуття.

Вгору