Секрети ходьби на високих підборах: головні правила та корисні аксесуари

17-06-2020

Аби взуття на високих підборах було стійким, не приносило болю і дискомфорту, можна користуватися маленькими, непомітними збоку секретами. Саме зручне взуття робить нашу ходу легкою і красивою. А у теплу погоду з'явилася відмінна можливість взути "ті самі" літні туфлі на високих підборах.

Спочатку ми поговоримо про те, як правильно ходити на підборах, а після цього - про вибір туфель та босоніжок. Бренди також створюють аксесуари для модельного взуття, які допомагають розподілити навантаження по всій стопі. З ними ви не будете страждати від тиску на пальці або на п'яту, ноги будуть менше втомлюватися. Ці пристосування особливо корисні дівчатам, які борються з натирання та мозолями.

Як правильно ходити на високих підборах

  • Спочатку потрібно зафіксувати спину. Стійте прямо, не нахиляючись вперед або назад. Щоб зрозуміти, як виглядає ваша ідеальна рівна спина, скористайся швидким способом: постійте біля стіни, спираючись на неї потилицею, лопатками, литками, задньою частиною стопи. Намагайтеся зберігати пряму спину і під час ходьби, тримайте руки вільно, не напружуючись.
  • Правильна хода на підборах - перекат з п'яти на носок. Спочатку ви стаєте на п'яту, потім плавно переступаете на стопу і на носок, далі легко відштовхуєтеся для наступного кроку. Помилка - спочатку робити упор на носок, у цьому випадку постійно будуть боліти ноги у зоні пальців і під пальцями.
  • Робіть короткі неспішні кроки замість широких і швидких. Тримайте ноги близько один до одного. Одна нога ставиться перед другою, по одній лінії, шкарпетки дивляться прямо.
  • Важливо не опускати голову і дивитися прямо, при цьому стежити, щоб поверхня, по якій ви йдете, була безпечною. Уникайте грунту, трави, каміння, решіток, отворів і т.п. На нерівній поверхні ходити важко завжди: неможливо рівно тримати спину, взуття швидко деформується.
  • При ходьбі по сходах вгору - ступають плоскою частиною туфель або босоніжок, при ходьбі по сходах вниз - спираються на сходинку всією стопою, злегка повертаючись убік.
  • Увечері, після приходу додому для ніг будуть корисними невелика розминка та розслаблююча ванна.

Вибираємо взуття на високих підборах: на що звернути увагу

Перевірте, чи правильно розміщені стопи у взутті. Звід стопи повинен повністю спиратися на підошву. Неправильно, якщо є вільне місце в області супінатора, під пальцями. Таку проблему допоможуть вирішити вкладки під плюсну. Ідеально - коли каблук точно розміщений по центру п'яти.

Виберіть для себе оптимальну висоту каблука. Одній дівчині буде комфортно на підборах заввишки 5 см, інший - 10 см. Від того, наскільки впевнено ви будете почувати себе у взутті, залежить краса ходи. Тому, якщо ви відчуваєте, що певна висота каблука приносить вам дискомфорт, пошукайте зручніші варіанти.

Переконайтеся, що носик не дуже вузький. Якщо постійно носити туфлі з вузькими носиками, які перетискають пальці, є великий ризик виникнення хворобливої «кісточки» на нозі, яка призводить до викривлення великого пальця.

Є багато актуальних моделей взуття, які не будуть здавлювати пальці. Навіть якщо ви вибираєте вузький носок, намагайтеся не носити його на постійній основі, і стежте, щоб при цьому інші частини взуття вас влаштовували: висота каблука, хороший матеріал, зручна колодка.

Нога не повинна ковзати у взутті. Важливо, щоб взуття було правильного розміру і підлаштовувалося під вашу ногу, не було дуже широким. Але що робити, якщо нога все ж погано фіксується і ковзає у взутті? Допоможуть спеціальні вкладиші.

Відносно вибору розміру - враховуйте, що різні бренди пропонують свою розмірну сітку, тому взуття може бути великомірним або маломірним.

Ваш найкращий вибір - це широкий міцний каблук. Для роботи та прогулянок таке взуття дійсно зручніше, ніж тонкі шпильки. У них навантаження на ноги розподілена рівномірніше, ноги менше втомлюються.

Слідкуйте за станом підошви і каблука. Якщо вони деформувалися або стираються, взуттєвий майстер швидко поверне їм колишній вигляд.Корисні пристосування для взуття на високих підборах 

Розтягнути тісне взуття допоможуть спрей для пом'якшення шкіри і формотримачі:


Наклейки на задник взуття захищають від натирань, надійно закріплюються і додатково фіксують стопи, захищаючи від ковзання:Гелеві подушечки для взуття - захищають зону під пальцями, стабілізують стопу:Ультратонкі гелеві устілки, які пом'якшують ходьбу:Шкіряні напівустілки для взуття на високих підборах - ідеально підходять до класичних моделей:Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук